O nas

AluDOM

Postanowiliśmy połączyć nasze wcześniejsze doświadczenia oraz wiedzę w jedną organizację oferującą profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla Państwa domu i jego otoczenia. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów opartych o aluminium. Naszą gamę powiększamy o wyselekcjonowane produkty uzupełniające.

Aluminium jest metalem lekkim, nierdzewnym, trwałym oraz, do czego bardzo chcielibyśmy Państwa przekonać, nieoczywistym i niezwykle interesującym. Z aluminium stworzymy lekką bramę przesuwną o fakturze drewna, nierdzewną donicę na taras czy też bramę przesuwną o długości nawet 50 metrów.
Jedna z głównych linii naszych produktów to aluminiowe ogrodzenia, bramy i balustrady – dobrze znane mieszkańcom Austrii, Niemiec czy Francji lub Skandynawii i cieszące się coraz większą popularnością w Polsce. Robione pod wymiar, z dużą dbałością o szczegóły będą przez lata cieszyć użytkowników i usatysfakcjonują wymagających projektantów. Jako uzupełnienie proponujemy Państwu niezawodną automatykę firmy Tousek.

Wszystkim swoim klientom nasza rodzinna firma gwarantuje fachową i kompleksową realizację zamówień jak również doradztwo projektowe, pomoc techniczną i montaż. To, co wyróżnia naszą firmę – to profesjonalizm, szybkie terminy realizacji zamówień również indywidualnych oraz miła i fachowa pomoc.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Zespół AluDOM