Logo firmy Sommer

Automatyka do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych SOMMER


Napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych firmy Sommer charakteryzują się wysoką jakością, o czym świadczy przyznawana 4-letnia gwarancja na napędy do bram garażowych.

Napędy do bram garażowych

W swojej ofercie posiadamy napędy do każdego typu bramy niezależnie od jej producenta.

Napędy do bram garażowych

Linia Aperto doskonale uzupełnia naszą ofertę.
Aperto to również napędy zasilane bateryjnie z wykorzystaniem modułu solarnego a wszystko kompatybilne z pozostałymi  produktami Sommer.
Napędy do bram wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych

Również w tym segmencie napędów Sommer oferuje Państwu napędy zarówno do bram posesyjnych jak i przemysłowych.

Napędy do bram przemysłowych

W naszej ofercie znajdą Państwo napędy do bram segmentowych, rolowanych, krat, a także do bram szybkobieżnych. Mamy do wyboru napędy z mechanicznymi i elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi.
Szeroki zakres mocy silników, prędkości obrotowych, sposobu rozryglowania, a także wyposażenia dodatkowego czynią naszą ofertę wyjątkowo atrakcyjną.

Urządzenia zdalnego sterowanie - nadajniki, odbiorniki

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy nadajniki 2,4,5,30-kanałowe. Odbiorniki 2 i 4 kanałowe w zależności od przeznaczenia. Każde urządzenie można włączać i wyłączać za pomocą naszych nadajników. Już nie jest konieczne noszenie przy sobie kilku pilotów.

Wyposażenie dodatkowe

Wyposażenie dodatkowe pozwala na dostosowanie naszych napędów do Państwa potrzeb np. awaryjne odryglowanie napędu z zewnątrz, otwieranie bramy garażowej skrzydłowej itp.

Napędy do rolet i markiz

Napędy do rolet i markiz, a także szeroki wachlarz sterowań zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie posiadamy sterowania pracujące w systemie BMS.

NOWOŚĆ!

POBIERZ BROSZURĘ

- napędy do bram garażowych

- napędy do bram skrzydłowych i przesuwnych
Kontakt -     AluDom

KONTAKT

Dowiedz się więcej lub zamów bezpłatną wycenę.