Traditional fences

Proponujemy Państwu wyjątkowe ogrodzenia wykonywane na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się płoty aluminiowebramy wjazdowe i furtki, a także balustrady balkonowe i na tarasy – a wszystko to lekkie i nierdzewne, bo z aluminium.

Profile aluminiowe malowane są proszkowo, co zapewnia nie tylko wybór spośród ponad 200 kolorów. Utwardzana w wysokiej temperaturze powłoka nadaje naszym ogrodzeniom wieloletnią trwałość. Zapomnij o uciążliwym i kosztownym malowaniu! Ogrodzenia aluminiowe AluDOM to aż 15 lat gwarancji! Oferujemy wiele profili i połączeń, z których mogą Państwo stworzyć płot według indywidualnego projektuKolor, układ profili, rozstawa, wycięcia, wymiary – wszystko do indywdualnej konfiguracji! Zależy nam na zapewnieniu jak największej różnorodności naszych ogrodzeń. Oferujemy fachową pomoc w zakresie koncepcji, jak również rozwiązań technicznych. Jeśli szukają Państwo ogrodzenia trwałego, pięknego, harmonijnie dopełniającego otoczenie, czy to nowoczesne, czy tradycyjne – zapraszamy! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

OGRODZENIA ALUMINIOWE - MODELE

Akcesoria i dodatki

Do wszystkich modeli ogrodzeń oferujemy wiele dodatków. Począwszy od różnego rodzaju wykończeń dekoracyjnych do łat pionowych, poprzez kule na słupki, aż do skrzynek pocztowych. Oczywiście wszystkie te detale wykonane są w całości z aluminium, co daje gwarancję 100% odporności na rdzę.
Dzięki nowoczesnym metodom projektowania i wytwarzania, wszystkie modele ogrodzeń aluminiowych można modyfikować według Państwa uznania.

Najnowszy katalog ogrodzeń aluminiowych

Szukasz inspiracji? Pobierz najnowszy katalog

Kolorystyka ogrodzeń

Standardowymi kolorami ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi Oba są: biały, zielony i brązowy. Jednak mogą Państwo wybrać dowolny kolor swojego ogrodzenia spośród wielobarwnej palety RAL. Zobacz kolory ogrodzeń.