About us

O firmie – AluDOM

 

Firma AluDOM powstała na początku 2009 roku. Postanowiliśmy połączyć nasze wcześniejsze doświadczenia oraz wiedzę w jedną organizację oferującą profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla Państwa domu i jego otoczenia. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów opartych o aluminium. Naszą gamę powiększamy o wyselekcjonowane produkty uzupełniające.

Aluminium jest metalem lekkim, nierdzewnym, trwałym oraz, do czego bardzo chcielibyśmy Państwa przekonać, nieoczywistym i niezwykle interesującym. Z aluminium stworzymy lekką bramę przesuwną o fakturze drewna, nierdzewną donicę na taras czy intrygującą fasadę ze spienionych paneli.
Jedna z głównych linii naszych produktów to aluminiowe ogrodzenia, bramy i balustrady – dobrze znane mieszkańcom Austrii, Niemiec czy Francji i cieszące się coraz większą popularnością w Polsce. Robione pod wymiar, z dużą dbałością o szczegóły będą przez lata cieszyć użytkowników i usatysfakcjonują wymagających projektantów. Jako uzupełnienie proponujemy Państwu niezawodną automatykę Sommer i Tousek.

Aktualnie wprowadzamy na polski rynek Alusion – panele ze spienionego aluminium o różnym zastosowaniu. Zachwyciły nas możliwości takiej obróbki aluminium i efekty jakie można uzyskać!

Wszystkim swoim klientom firma AluDOM gwarantuje fachową realizację zamówień jak również doradztwo projektowe i pomoc techniczną. To, co wyróżnia firmę AluDOM – to profesjonalizm, szybkie terminy realizacji zamówień również indywidualnych oraz miła, fachowa pomoc.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Zespół AluDOM